Erol Mütercimler - Türkiye İç Savaşa Sürükleniyor - Ekonomik Kriz Geliyor

Ya Mütercimler konuşurken adam sürekli "hocam yanlışınız var" ya da hocam şöyle hocam böyle. Ya siyasi görüş ayrılık bir tarafa bir sus da dinle ya adam ne diyor.

Ayrıca bu tarz tartışma programlarındaki moderatörler sanırım öyle baskı altındaki, söyleyeceklerim bu videoyla çok da alakalı değil bu arada, "ay öyle demeyin" "aman öyle demeyin" "beyfendi aslında öyle demek istemedi" "hanımefendi yanlış ifade etti"

Kumpas mağduru askerleri, Mütercimleri dinleyen yok ki. Kendi attıkları hapisten çıkardıkları için teşekkür beklemekteler resmen.

15 Temmuz sebebi olan şahıs 15 Temmuz sonrası kahraman oluyor.

15 Temmuz'da şehit olanların ismi prim için kullanılıyor da kullanılıyor.

Dolar krizi çıkıyor, bu kriz aslında ülkenin başındaki zata karşı yapılan bir operasyondur denilip yine kahraman ilan ediliyor.

İlerleyen zamanlarda göreceğiz hakikaten; -Atatürk'ün açtığı fabrikaları kapat. -Atatürk'ün adının olduğu yerlerinin isimlerini değiştir. -ağır sanayiye zerre yatırım yapma, inşaat sektörüne yüklen. Yan sanayi ile Savunma Sanayi yap dolar şu kadar yükselince aklına motor fabrikası açılışını hızlandirmak gelsin. -Ordan MEB'in bütçesini azalt ama masrafları çok yüksek olan bir sarayda yaşa ve her yere CB köşkü yaptır. -Ordu'yu devre dışı bırak. -Ordu'ya yandaş adam alımı yap. -Fetö siyasi olarak araştırılmasın ama herkese Fetocu de pkkli de. -Saglik sektörü, ilaç sektörü zaten kura bağlı mekanizmalar. -Egitim sistemin zaten yok adam gibi.

bu yapılanlar bana planlı hareketler gibi geliyor. Gözü olan da görür.

tüm organlar tıkanıyor bizimkiler ülkeyi kurtarmış gibi alkışlıyor ya böyle vatandaş olur mu?

/r/Turkey Thread Link - youtube.com