Nezbedník prekladač :)

Oba lezou americe do zadku až to není hezký.

Rozdíl mezi nimi je spíše v tom, že Babiš je mafián a obchodníček, povahou docela srab a tak doufejme nebude chtít dělat nějaké velké armádní akce.

Pavel je povoláním něco jako nájemná ostraha, v krajním případě až vrah, s tím, že jej najímají ale místo zločinců politici (eh, není to skoro to samé nebo ještě horší?). Subík, sluha, který si dobrovolně vybral povolání, kde co mu poručí, to musí udělat a může to být i třeba střelba na někoho, okupace, okrádání o ropu, hledání zbraní hromadného ničení, operace pod falešnou vlajkou, cokoliv. A taky leccos z toho pilně dělal. "Pracovní" podíl má mj. i na válečných hrůzách v Iráku.

Už to taky zkoušel se zatáhnutím ČR do války v březnu 2022, kdy chtěl poslat stíhačky a vojáky NATO na Ukrajinu pod záminkou ochrany "humanitárních koridorů", což je samozřejmě naprostý nesmysl a hodně chabá krycí záminka pro rozpoutání přímého střetu NATO a Ruska, před kterým ale tento sedmilhář zároveň varuje. Nebo si fakt někdo myslí, že Rusko by nepoužilo PVO a nechalo tam létat NATO stíhačky? :))) A až by použilo, že ty by neopětovaly palbu? To může Pavel zkoušet možná na diváky České televize, ty mu to možná zbaští, ale kdo jen trochu přemýšlí, ten těžko.

Je třeba si uvědomit, že Babiš tu má domov, podnikání, zákazníky, za Pavlem stojí Kolář, zbrojní lobista s bydlením v USA, tandem s Pavlem dle vl. slov postavil na podnět z ambasády USA a ten že nebude chtít více války?? Ha,ha. Je to pro jeho klienta obrovský kšeft.

Rozdíl mezi nimi je ještě v otázce sazeb ČNB (kam jmenuje prezident lidi), kdy Pavel prosazuje narozdíl od Babiše dražší CZK úvěry pro podnikatele proti jejich EUR/USD konkurenci a vyšší zisky pro banky, vyšší sazby pro hypotéky...

/r/realSlovakia Thread Parent Link - i.redd.it